Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naši hoši ve světě - tentokrát v Klecánkách 1.3.08

Kdybych měl jmenovat nějaký hodně nevyzpytatelný (dost slušně řečeno)  revír, bez váhání bych vypálil - Vltava v Klecánkách. (Tam jsme s Jezulem utržili ostudu v době, kdy byl feeder ještě v plenkách.)

A právě do této "Jámy lvové" se vypravila parta našich milých soukmenovců, aby se v supertěžké konkurenci zúčastnili "Přestup cupu", pořádaného Jirkou Ouředníčkem a spol. 

O jejich čackých skutcích ve strašlivém větru vypovídá následujících pár fotek.

Rybu nakonec chytil z našich jenom Kaslík, nicméně mezi bezrybkama nakonec skončilo i mnoho legendami opředených borců. Hrdinstvím bylo vůbec na vydržet odsedět celý závod, kdy vichřice Ema zuřila ze všech sil.

Pochvalu si zaslouží trenér Honza Omamik za pěkné fotky.

Podobný scénář mělo o den později i naše setkání na Borské.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Díky,

(Kaslík, 4. 3. 2008 20:09)

Byť ten mrmla byl samozřemě dílem náhody a štěstí a nikoliv rybářského umu, radost mi udělal velikou. Myslín, že účast v jakémkoliv závodu se počítá, když už se nedostaví úspěch, je to alespoň další zkušenost. I když asi jediná zkušenost pro mě z tohohle závodu je, že naděje umírá poslední :).

Klecánky

(Ponty, 3. 3. 2008 20:46)

V Klecánkách to byl doopravdy masakr. Začalo to vichřicí spojenou s průtrží a kroupami. Počasí se nakonec nad námi trochu slitovalo a přestalo aspoň pršet. Tím trable však neskončili. Pokud to vemu od sebe tak, až na pěkné foto od Honzy jsem měl den blbec. Když to vezmu od prutů které jsem několikrát všechny utrhal až po rozšlápnutou podběrákovou tyč,tak není o co stát. Přesto jsem rád, že jsem se mohl zúčastnit a pokecat z lidmi které jsem celou zimu nevyděl. Hlavně bych chtěl upřímně pogratulovat "Kaslíkovi" ke krásnému mrmloňovi a k jeho umístění. Počasí bylo pro všechny stejné a štěstí přálo připraveným.

rozuzlení

(kuna, 3. 3. 2008 17:34)

Tento závod a to se asi schodneme všichni, kteří jsme se zúčastnily i přez ukázkovou práci trenéra výše jmenovaného byl masakr.Dobrou půlhoďku jsem fungoval jako stanový kolík u stánku s občerstvením, který stejně později ulétl.Takže jako ostatně vždy exceloval Luboš Kasl/kejdánek/ se svým parádním mrmloněm.Na závěr rada pro všechny co příští rok maj v plánu držet vlajku Plzně na tomto podniku: PAMELA vyjde levnějš, je blíž a možná něco chytíš.Petru zdar.